‫سوالات متداول‬

منظور از "Total number of ‘GOOD" چیست؟
"Total number of 'GOOD'" به مقدار کل جایزه و یا ستاره هایی که استاد در طول کلاس در به زبان آموز اهدا میکند گفته می شود .
چگونه "Monthly Study Time" (مدت زمان مطالعه ماهانه) محاسبه می شود؟
(مدت زمان مطالعه ماهانه) ، مقدار کل زمان مطالعه شما را در طی ماه جاری نشان می دهد. در صورت اتمام پکیج و توقف کلاسها همچنین فریز کردن حساب کاربری این داده ها در دیگر به روز نمی شود. پس از فعال شدن حساب کاربری زبان آموز و شروع دوباره کلاسها ، داده ها به روزرسانی خواهد شد.
"رتبه جهانی ماهانه" چیست؟
این قسمت رتبه شما براساس "زمان مطالعه ماهانه" در بین دانشجویان بین المللی است می باشد. در صورت اتمام پکیج و توقف کلاسها، این رتبه در همان روز توقف، ثابت خواهد ماند.
موارد تحت عنوان “Championship” (قهرمانی) چیست؟ کاربرد این اطلاعات چیست؟
گزینه “Championship” میانگین مدت زمان مطالعه ماهانه چهار کشور را نشان می دهد. که بر اساس میانگین مدت زمان مطالعه ماهانه رده بندی خواهند شد، در صورتی که کشور شما در چهار کشور برتر رده بندی قرار بگیرد ، در این نمایش داده می دهد. اگر کشور شما در 4 کشور برتر نباشد ، سه گزینه اول، سه کشور برتر و گزینه چهارم اطلاعات کشور شما می باشد.
چگونه "مدت زمان متوسط مطالعه ماهانه" هر کشور را محاسبه می شود؟
مدت زمان متوسط مطالعه ماهانه =مجموع کل مدت زمان مطالعه دانشجویان فعال هر کشور، تقسیم تعداد کل دانشجویان فعال.
در چه زمانی این اطلاعات بروزرسانی خواهد شد؟
این اطلاعات روزانه در ساعت 3:15 صبح به وقت فیلیپین ، بروزرسانی خواهد شد.
چرا اطلاعات و نکات موجود در صفحه رتبه بندی "میانگین مدت زمان مطالعه ماهانه" همه کشورها در تغییر است؟ آیا الگویی منظمی وجود دارد؟
2 نکته در این صفحه وجود دارد: 1. "مدت زمان مطالعه ماهانه شما (MST) کمتر از مدت زمان متوسط مطالعه ماهانه (MAST) کشور شما است، ما ایمان داریم شما میتوانید با تلاش به هدف دست یابید! " 2. "MST شما بالاتر از MAST است ، به شما تبریک می گوییم و می دانیم که می توانید آن رتبه را حفظ کنید!" هنگامی که MST شما از MAST پایین تر باشد ، اولین نکات برای تشویق شما به مطالعه بیشتر نمایش داده می شود. و هنگامی که شما MST بالاتر از MAST است ، نکاتی نمایش داده می شود که به شما یادآوری نمایید تا رتبه خود را حفظ کنید.

‫اطلاعات‬

 • تغییر رزرو کلاسهای ثابت اساتید

  2020-09-14

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند کالج در صدد می باشد به منظور راحتی زبان آموزان گرامی برنامه رزرو کلاسهای ثابت اساتید را تغیر داده تا زبان آموزان زمان بیشتری برای انتخاب و رزرو برنامه خود داشته باشند.با این روش زبان آموزان میتوانند کلاسهای ثابت خود را برای 14 روز آینده به بعد رزرو نمایند.

  برای مثال در روز 11 سپتامبر میتوانید برای 25 سپتامبر برنامه ثابت خود را تنظیم نمایید.

  از درک شما متشکرم

  با احترام،

 • اطلاعیه مهم

  2020-09-14

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت برنامه گردهمایی اساتید در تاریخ یازدهم ساعت 5:30 صبح الی 5:30 صبح دوازدهم اکتبر (به وقت فیلیپین) کالج تعطیل خواهد بود

 • بروزرسانی

  2020-07-17

  با توجه به روزرسانی های جدید نرم افزار QQEnglish به منظور استفاده از قابلیتهای جدید و جلوگیری از اختلال در برنامه از زبان آموزان گرامی درخواست می نماییم از نسخه آخر و به روز شده برنامه برای تلفنهای هوشمند و تبلت استفاده نمایید.

  IOS

  Android

 • تعطیلات رسمی

  2020-03-26

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین، کالج در روز پنجشنبه و جمعه 9/4/2020 و10/4/2020 با تعداد محدودی از ساتید دایر می باشد.

 • اطلاعیه مهم

  2020-03-17

  پیام بنیانگزار کالج و آخرین اخبار تغییرات و لغو کلاس به دلیل اعلام وضعیت اضطراری دولت فیلیپین را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/102