‫سوالات متداول‬

تشخیص خاص چیست؟
تشخیص خاص ، تشخیصی است برای تعییت دروس و کلاسها زبان انگلیسی پیشنهادی در QQEnglish برای زبان آموزان است. لطفا به هنگام رزرو کردن ازاطلاعات استفاده کنید. قبل از اینکه بخواهید در کلاسهای Qqenglish شرکت کنید این تشخیص به روشی ساده انجام می شود . این فقط یک منبع است و به این معنی نیست که حتما باید درسی را پیشنهاد شده را رزرو کنید. سطح شما بر اساس اطلاعات و تجربیات شخصی شما هستند و این تعیین کننده سطح دروسی که دارید نیستند .
لطفاچگونه رزرو کردن کلاس را به من یاد بدهید .
پس از ورود به صقحع کاربری اتان ، لطفا تاریخ ،استاد و دوره و درس مورد نظرتان را در بالای پیج انتخاب نمایید.
آخرین مهلت برای رزرو چه زمانی است ؟
شما خداکقر 15 دقیقه قبل از شروع کلاس میتوانید رزرو را انجاک دهید. پیشنهاد می کنیم در اسرع وقت رزرو را انجام دهید. *رزروها را از طریق زمانبندی QQEnglish مدیریت می کنیم ؛ که ممکن است گاهی بین زمانکه در سیستم شما نمایش داده می شود با زمان سرور تفاوت داشته باشد.
چه نهئتئ درس را در یک رزرو می توانم داشته باشم؟
شما نهایتا 3 درس در روز و یک روز قبل از روز برگزاری جایه رزرو کنید ، می توانید به تعداد دلخواه در روز کباس رزرو کنید.
می توانم همر مان از برنامه امتیازی و برنامه امتیاز هاهیانه استفاده کنم؟
بله شما می توانید از امنیازتتان همزمان استفاده کنید .
می توانم کلاسی را که رزرو کردم را کمسل کنم؟
پس از اینکه به صفحه کاربری اتان وارد شدید ،رزروی که انجام دادید روی تقویم در صفحه شخصی اتان نمایش داده می شود. لطفا در صورت تمایل به کنسل کردن یکلاس ،تا 12 ساعت قبل از شروغ کلاس روی دکمه کنسل کردن رزرو کلیلک کنید ،
اگر دیر سر کلاس حاضر یشوم چه اتفاقی می افتد؟
شما نهایتا تا 15 دقیقه پس از شروع کلاس می توانید از آن استفاده کنید . پس از 15 دقیقه، شما غایب تلقی می شود. لطفا در نظر داشته باشید حتی اگر دیر سر کلاس حاضر شوید زمان پایان کلاس تغییری نخواهد کرد.
می نوانم کلای پشت سرهم 50 دقیقه ای از یک ردیف داشته باشم؟
حتی اگر دو رزرو از یک ردیف داشته باشید و آن هم با یک استاد باشد ، زمان هر کلاس 25 دقیقه خواهد بود .( که 5 دقیقه زمان استراحت میان آنهاست) اگر می خواهید کلاسهای پیاپی داشته باشید ، لطفا درباره زمان استراحت در ابتدای جلسه با استاد صحبت کنید .
در صورتی که 3 جلسه پشت سرهم در یک ردیف را رزردو کنم ، زمان استراحت آنها چگونه خواهد بود ؟
مطابق قوانین ، شما 3 کلاس 25 ذقیقه ای خواهید داشت (میان هرکدام از آنها 5 دقیقه زمان استراحت خواهد بود ). اگر می خواهید کلاسهای پیاپی داشته باشید ، لطفا درباره زمان استراحت در ابتدای جلسه با استاد صحبت کنید .
می توانم یک پیام درباره رزرو کلاسهایم به تلفن همراهم بفرستم؟
بله، در زمان ثبت نام و یا زمانی که وارد حساب کاربری تان می شوید و میخواهید در اطلاعات ثبت نام تغییراتی بوجود آورید ، ایمیل آدرس تلفن همراه خود را وارد کنید ، و 30 دقیقه قبل از برگزاری کلاس ،جعبه پیام های دریافتی خود را بررسی کنید ، لطفا فراموش نکید که تنظیمات تلفن همراه خود را تغییر دهید تا بتوانید از آدرس info@qqeng.com ایمیل دریافت کنید.
نمی توانم از طریق ایمیل تلفن همراهم نامه های اخطار را دریافت کنم .
ممکن است ایمیل آدرس شما اشتباه باشد لطفا در قسمت تنظیمات اطلاعات ثبت نام ایمیل آدرس خود را بررسی کنید. اگر هنوز پیامی دریافت نمی کنید ، ممکن است مجاز به دریافت پیام از info@qqeng.com نباشد. لطفا تنظیمات دامنه های خاص را بررسی کنید یا از فروشنده تلفن همراهتان کمک بخواهید . * هر مارک تنظیمات خاص خودش را دارد.
چه موقع برنامه کلاسهای استید اعلام می شود ؟
برنامه ی اساتید هر 9 روز به روز می شود (9 ، 19 و 29 هر ماه) حدود 10 روز یکبار این کار انجام می شود . زمان مشخصی ندارد. *هر فوریل به جز در سالهای کبیسه ، آن اطلاعات اول مارچ به روز می شوند.
برنامه بعضی از اساتید در روز به روز نمی وند .
بعضی از اساتید در زمان تمرین رزرو نشده اند. فقط طول مدت زمان در دسترس بودن آنها نمایش داده می شود.
لطفا در مورد قوانین کنسل کردن کلاس توضیح دهید.
می توانید یک کلاس را تا 12 ساعت قبل از شروع آن کنسل کنید در اینصورت امتیازی از شما کسر نمی گردد. امتیازاتی که از شما کسر می گردد بستگی به زمانی دارد که روی دکمه ی کنسل کلیک می کنید. (لطفا در نظر داشته باشید که در زمان کنسل کردن، سیستم ثانیه ها را نیز محاسبه و مد نظر قرار میدهد).
درصورتی که استاد استعفا دهد ، دروسی که رزرو کرده ام چه می شوند ؟
اگر شما رزرو را انجام داده باشید ، ما امتیازات را به شما برمیگردانیم و پیشنهاد استفاده از یک استاد دیگر را به شما خواهیم داد . (هر روز بین ساعت 24:00 تا 24:30 کلاسها را تغییر می دهیم.) اگر رزرو شما برای روز بعد و یا روزهای بعدی باشد ، کلاس را کنسل می کنیم و امتیازاتی را که برای رزرو آن کلاس استفاده کرده اید به شما باز می گردانیم.

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13