‫سوالات متداول‬

برای برگزاری کلاس های متد کالن باید کتاب داشته باشیم ؟
در حین کلاس از کتاب استفاده ای نمی کنید ، اما برای آماده سازی و مرور حتما به کتاب نیاز دارید. پس درصورتی که می خواهید از کلاسهای متد کالن استفاده کنید ز شما خواهش می کنیم که حتما کتاب را تهیه کنید .کتاب های متد کالن در فروشگاه آنلاین شرکت QQ موجود می باشند.
چه مدت زمان طول می کشد تا بتوان به زبان انگلیسی صحبت کرد؟
بستگی به مهارتهای زبان آموز و زمانی که شروع به یادگیری می کند دارد . اما در QQEnglish مدارک و اطلاعاتی داریم که اکثر زبان آموزان پس از اتمام دوره 20 ساعته "متد کالن " و 25 ساعته "پایه کیو کیو ای " قادر به صحبت کردن به زبان انگلیسی شده اند. احساس پیشرفت انگیزه را افزایش می دهد ، و انگیزه نیز ادامه پیدا می کند. البته ، فقط شرکت در کلاس کافی نیست ، آماده سازی و مرور می تواند بسیار به پیشرفت در روند یادگیری موثر باشد . بیایید با یکدیگر تلاشمان را بکنیم.
می توانم چند درس را با هم ادامه دهم ؟
بله ، ما به شما پبشنهاد می کنیم که "CALLAN Method" و "QQE Basic" رادر مرکز یادگیری خود قرار دهید و 'QQE TOEIC 730', 'Topic Convination', 'Business English و دیگر برنامه های درسی را در کنار آنها داشته باشید . لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.
لطفا توضیحاتی درباره ساعات شلوغ و بهترین زمان برای شرکت در کلاسها بدهید.
تا قبل از ساعت کاری (ساعت 8 صبح) و پس از اتمام ساعت کاری (8 شب) ، آخر هفته ها و تمام روز های آخر هفته شلوغ است. به عبارت دیگر ، کلاس داشتن در ساعات دیگر آسانتر است . به علاوه ، آسان بودن این امر بسته به روزهای قبل از تعطیلات رسمی و روزهای جمعه نیز دارد.
شنیدم که اساتید فیلیپینی هستند ولی لهجه ی آنها چطور است ؟
عموما ، اغلب اساتیدی که از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند لهجه ی یک امریکایی را دارند که به شنیدن و فهمیدن آن راحت است . در شرکت QQEmglish لهجه اساتید در زمان استخدام توسط افرادی که زبان اصلی اشان انگلیسی است مورد بررسی قرار می گیرد ، ما استاندارد سختی درمورد تلفظ داریم. پس از آنکه آنها را استخدام کردیم ؛ آنها را تحت آموزشهای خاص قرار می دهیم. مطمئن باشید که ما به تکمیل کردن اساتید با لهجه طبیعی و با کیفیت ادامه خواهیم داد.

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13