‫سوالات متداول‬

چه خدماتی ارائه می دهد؟ QQEnglish موسسه
یک مدرسه زبان با سطح کیفی بسیار بالا در زمینه آموزش است که 24 ساعته بصورت آنلاین فعالیت دارد QQEnglish
میتوانم بصورت آزمایشی از کلاسها استفاده کنم؟
بله؛هر زبان آموز جدید میتواند دوبار از جلسات رایگان آمورش استفاده کند. جلسه اول ، تعیین سطح و جلسه دوم بر اساس انگیزه و نیاز و همچنین سطح دانش زبان انگلیسی شما ، کتابها و دوره های آموزشی را پیشنهاد می دهیم. *لطفا برای اطلاعات بیشتر به مطالب زیر مراجعه نمایید.
پیامی دریافت کنم QQEnglish نمی توانم از
وقتی شما قادر به دریافت پیام از سوی QQEnglish نباشید ، احتمالاتی برای ان وجود دارد :
1) ایمیل آدرسی که ثبت کرده اید ممکن است اشتباه باشد ، لطفا آن را در قسمت تنظیمات حساب کاربری بررسی کنید .
2)پیامهای موسسه QQEnglish ممکن است به عنوان پیامهای ناخواسته در پوشه اسپم دخیره شده باشند. لطفا تنظیمات مربوط به این بخش را در انجام داده و ایمیل آدرس شرکت را (qqeng.com@) در لیست مخاطبین خود وارد نمایید.
در صورتی که از سرویس یاهو ایمیل یا جی میل یا سایر سرویس های رایگان استفاده می کنید ، پیامهایی که از طرف ما ارسال می شوند مکن است در پوشه پیام های ناخواسته ذخیر شوند. بنابراین هنگامی که از طرف ما ایمیلی دریافت کردید پووشه پیام های ناخواسته را نیز بررسی کنید.
برای استفاده از کلاسها چه کاری باید انجام دهم؟
لطفا از کامپیوتر سالم و اینترنت و یک هدست یا یک میکروفون و بلند گو استفاده کنید و به شما پیشنهاد می کنیم از وب کم برای یادگیری بهتراستفاده نمایید . برای دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید. *همچنین می توانید از آی پاد و انواع تبلت های کامپیوتری یا تلفن های همراه هوشمند برای شرکت در کلاسها استفاده نمایید، اما به یاد داشته باشید در صورت استفاده از اینگونه دستگاهها هیچگونه تضمینی در برگزاری کلاس ها با کیفیت بالا وجود ندارد ، و به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای شرکت در کلاسهای آنلاین از کامپیوتراستفاده نمایید.
چه مرورگری پیشنهاد می کنید ؟
به شما پیشنهاد می کنیم از مرورگر Chrome استفاده نمایید.
برای شرکت در کلاسها می توانم از آی پاد یا دیگر تبلت های کامپیوتری یا آی فون و دیگر تلفن های همراه هوشمند استفاده کنم؟
بله، برای شرکت در کلاسها می توانید از این دستگاهها استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید کیفیت آموزش از طربق این دستگاهها خیلی خوب نباشد به همین دلیل بهتر است از کامپیوتر استفاده کنید.
لطفا درباره اساتید موسسه بیشتر توضیح دهید.
تمامی اساتید ، دارای مدرک بین المللی TESOL که مدرک تدریس حرفه ای زبان انگلیسی است ،هستند. همه ی اساتید فارغ التحصیلان از بهترین دانشگاههای فیلیپین می باشند و از نظر سطح علمی زبان انگلیسی مورد تایید و تضمین شرکت QQEnglish هستند . علاوه بر این همه اساتید توسط زبان شناسان حرفه ای انگلستان مورد آموزش قرار می گیرند. آنها با تخصص و دانشی که در تدریس دارند؛ می توانند مهارتهای شما را خیلی خوب تقویت کنند. معیارهای ما برای انتخاب اساتید تنها سطح دانش و مهارت آموزش آنها نیست بلکه رفتار و اشتیاق آنها برای تدریس ،از اهمیت بالایی برخوردار است.لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید
میتوانم استادم را خودم انتخاب کنم؟
بله ، شما میتوانید هر استادی را که تمایل داشتید انتخاب کنید. در صفحه رزرو که بعد از وارد شدن به سایت می بینید ،می توانید استاد مورد نظر و زمان آموزش را انتخاب نمایید، و همچنین هر زمان که تمایل داشتید می توانید استادتان را تغییر دهید. لطفا در نظر داشته باشید که بعضی اساتید نمی توانند برخی از دروس را
آموزش دهند.
چرا بعد از تغییر استاد هم میتوانم دوره آموزش را ادامه دهم؟
در موسسه QQEnglish ، برای هر زبان آموز یک جدول پیشرفت تحصیل داریم که پیشرفت زبان آموز را از طریق آن بررسی می کنیم . به همین دلیل پس از تغییر استاد نیز می توانید به ادامه تحصیل بپردازید.
می توانم مستقیما از استاد درخواست تدریس درس خاصی را داشته باشم؟
بله، شما می توانید از برنامه پیش بینی شده استفاده کنید و یا مستقیما به استاد پیغام دهید. اساتید حتما قبل از برگزاری کلاس پیامها را بررسی می کنند. * لطفا در نظر داشته باشید که درخواست دروس نامناسب با سطح دانش دانشجو قابل قبول نیستند.
روش و متد آموزش موسسه چیست؟
یکی از دروس و پایه های آموزش زبان در QQENGLISH متد Callan است، که به صورت کاملا تخصصی از سوی موسسه QQEnglish ارائه می گردد، و سایر برنامه هایی که شما می توانید با توجه به نیاز و انگیزه و سطح دانش زبان انگلیسی خود انتخاب کنید. لطفا برای اطلاع از برنامه های آموزشی اینجا را بررسی کنید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با اساس آموزش زبان موسسه QQEnglish به اینجا مراجعه نمایید.
از چه نوع کتابهایی باید استفاده کنم؟
در موسسه QQEnglish ، نمونه های متعددی از کتابهای الکترونیکی در سطوح مختلف با قابلیت دانلود رایگان داریم . کتابهای متد Callan ، کودکان و بزرگسالان هم اکنون در فروشگاه آنلاین شرکت QQ در دسترس می باشند. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.
میتوانم از کتابی که خودم تهیه کردم در کلاسها استفاده کنم؟
بله ،درصورتی که کتاب شما فرمت دیجیتال داشته باشد مقلا پی دی اف می توانید از آن استفاده کنید. اگر تمایل داشتید از کتابی که خودتان تهیه کردید استفاده کنید ، لطفا عنوان "موضوع بحث" را انتخاب نمایید. لطفا فایل کتابی که می خواهید در زمان کلاس استفاده کنید را از طریق اسکایپ برای استاد بفرستید. (لطفا در نظر داشته باشید نمیتوانیم فایل شما را زودتر بپذیریم.) لطفا یک موضوع عمومی برای دروس Topic conversation انتخاب نمایید و از انتخاب موضوعات آکادمیک و سیاسی یا هر نوع موضوع سختی که خارج از توانایی استاد باشد بپرهیزید.) اگر شما در رزرو خود پیغام بگذارید که "می خواهم از فایلی که تهبه کردم استفاده کنم " جواب استاد به ساده ترین روش می باشد.
آیا مبتدیان نیز می توانند از کلاسها استفاده کنند؟
بله،در موسسه QQEnglish، برای مبتدیان برنامه های مناسبی داریم. همچنین در سبو و ایران نیز همکاران ایرانی داریم و میتوانیم به زبان فارسی نیز به شما کمک کنیم. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.
هر جلسه چند دقیقه است؟
جلسات به صورت 25 دقیقه ای و 50 دقیقه برگزار می شوند. در صورتی که دو جلسه 25 دقیقه ای پیوسته با یک استاد رزرو کنید می شود 50 دقیقه. لطفا درباره زمان استراحتتان در زمان برگزاری کلاس با استاد صحبت کنید.
در چه ساعت هایی می توانم کلاس داشته باشم؟
کلاسها هر روز بصورت 24 ساعته برگزار می شوند در هر مقطع از زمان که تمایل داشتید می توانید رزرو انجام دهید و از کلاسها استفاده کنید.هر 30 دقیقه یک کلاس برگزار می شود.(برای مثال شروع کلاس ساعت 9:00 و پایان آن 9:25 می باشد، یا شروع کلاس ساعات 9:30 و پایان آن 9:55 می باشد)
چه ساعتی مدرسه تعطیل می شود؟
مدرسه در بعضی تعطیلات رسمی فیلیپین و یا ژاپن تعطیل می باشد. (لیست) * لطفا در نظر داشته باشید که در تعطیلات رسمی امکان دارد تعداد اساتید در دسترس تغییر کند و کاهش داشته باشد.
میتوانم از کشور دیگری غیر از ایران از کلاسها استفاده کنم؟
بله، در صورتیکه لوازم و تجهیزات مورد نیاز شرکت در کلاسهای آنلاین را در اختیار داشته باشید می توانید از سراسر دنیا نیز در کلاسهای مدرسه شرکت کنید. برای آسودگی شما ، زمانبندی برگزاری کلاسهایتان با توجه به تغییراتی که به تنظیمات حساب کاربری اتان رخ میدهد تنظیم میشود .
آیا کلاسهای تابستانی هم برگزار می کنید ؟
بله، در برخی کشورها کلاسهای تابستانی برگزار می کنیم ، برای اطلاعات بیشتر لطفا اینجا را بررسی نمایید.
می توانم برای شرکت در کلاسها از کامپیوترهای Mac استفاده کنیم؟
بله، می توانید از سیستم Mac نیز استفاده کنید. لطفا از نرم افزار اسکایپ استفاده کنید. میتوانید این نرم افزار از سایت رسمی اسکایپ دانلود نمایید.
مدارس آموزش زبان انگلیسی آنلاین متعددی وجود دارند ، تفاوت QQEnglish با آنها چیست ؟
برخی موسسات تحصیلی، که شامل دبیرستان، پیش دانشگاهی و دانشگاه می شود نیز از کلاسهای عادی QQEnglish استفاده می کنند. تفاوت عمده آنها در کیفیت اساتید و برنامه های آموزشی است."توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی، " به معنای "توانایی در تدریس آن نیست ".تنها اساتید حرفه ای می توانند به تقویت مهارتهای دانش آموزان کمک کنند."اساتید موسسه QQEnglish حرفه ای هستند و با بهترین متد آموزشی تدریس می کنند.
متد کالن چیست ؟
متد کالن، روشی است که "ذهن انگلیسی" شما را ( الگوهای تشخیص و سرعت پیشروی در انگلیسی ) به درستی تمرین می دهد. در یک کلاس متد کالن، یک زبان آموز باید به جواب دادن در لحظه به سوالات ادامه دهد و استاد باید سریعتر از حالت عادی صحبت کند. افرادی که زبان اصلی اشان انگلیسی است در 1 دقیقه 150 تا 180 کلمه استفاده می کنند، اما در متد کالن اساتید می بایستی 200 تا 230 کلمه در دقیقه بکار ببرند. در واقع زبان آموز در هر 25 دقیقه 5000 کلمه را می شنود و بکار می برد. در این شرایط زبان آموز وقت فکر کردن به اینکه چه چیزی می داند را ندارد و باید به سرعت و با راهنمایی استاد پاسخ دهد و مسلما در این حالت شخص اصلا فرصت ترجمه کردن به زبان مادری اش را نخواهد داشت ذهن انگلیسی، مهارت پاسخگویی سریع، به صورت کاملا ناخودآگاه تمرین داده می شود. در حالی که ذهن انگلیسی پرورش داده شده، سرعت دسترسی به لغات، اصطلاحات و گرامر را افزایش می دهد. این کلاس برای افرادی که فکر می کنند تا این لحظه به اندازه کافی زبان انگلیسی خوانده اند و تنها مشکل آنها این است که نمی توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند، مفید است.
مکالمه آنلاین زبان انگلیسی چگونه است؟
روش جدید کلاس مکالمه به زبان انگلیسی از طریق اینترنت است. در موسسه QQEnglish ، به عنوان یک قانون ، از طریق برنامه اسکایپ استاد و زبان آموز کلاس را بصورت خصوصی برگزار می کنند. سود این روش برای شما این است که می توانید زبان انگلیسی را با کیفیت خیلی خوب در هر زمانی که تمایل داشته باشید و در هر کجای دنیا که باشید یاد بگیرید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مکالمات QQEnglish اینجا را کلیک نمایید.
فضای کلاسها چگونه است ؟
لطفا صفحه هواداران را ببینید. همچنین می توانید ویدیوهای کلاسهای واقعی ما را نیز تماشا کنید .
منظور از اعضای خانواده چیست ؟
اعضای خانواده یک برنامه است برای استفاده اعضای خانواده از حساب کاربریتان. شما می توانید برای سایر اعضای خانواده کلاس رزرو کنید. همچنین می توانید تنظیمات این برنامه را در حساب کاربری اتان تغییر دهید. از طریق منوی تنظیمات - حساب کاربری اعضای خانواده را تغییر می دهید.
ورود به فیس بوک چیست ؟
حساب فیسبوک یک برنامه است که می توانید حسب کاربری فیس بوکتان را ثبت کنید یا اینکه وارد آن شوید . * چیزی بر روی صفحه شما پست نمی شود حتی اگر وارد صفحه اتان شوید.
ورود به گوگل چیست ؟
ورود به گوگل نیز یک برنامه است که از طریق آن می توانید یک حساب کاربری ثبت کنید یا وارد حساب کاربری اتان شوید . * چیزی بر روی صفحه اتان پست نمی شود حتی اگر از طریق این برنامه وارد صفحه کاربری اتان شوید .
چگونه هزینه استفاده از کلاسها را پرداخت کنم؟ .
شما می توانید از طریق سیستم مالی پی پال و یا با کارت های اعتباری پرداخت هایتان را انجام دهید .
می توانم از کلاسها بدون استفاده از برنامه ماهیانه استفاده کنم ؟
بله ، اگر امتیاز خریداری کنید ، می توانید به همان اندازه از کلاسها استفاده کنید .
آیا امتیازات تاریخ انقضا دارند ؟
شما نمی توانید از امتیازاتی که تحت عنوان برنامه ماهیانه دریافت کردید برای ماه بعدی استفاده کنید. اگر به مدت یکسال از امتیازات خود استفاده نکنید امتیازات شما باطل خواهند شد .
آیا مطلبی به صورت خودکار روی صفحات کاربری فیس بوک و یا گوگل منتظر می شود ؟
چیزی به صورت خودکار بر روی صفحات کاربری فیس بوک و گوگل پلاس منتشر نمی شود، حتی اگر از برنامه ورود به حساب فیس بوک و گوگل استفاده کنید نیز این اتفاق نمی افتد.
بلیط چیست ؟
زمانی که کلاس قطعی دارید می توانید از بلیط استفاده کنید. در زمانی که ثبت نام می کنید یا در صفحه در منوی دروس من -کوپنها/ بلیط ها، می توانید کد کوپن خود را وارد کنید بلیط ها تاریخ اعتبار دارند، پس آن را بررسی و به موقع از آنها استفاده کنید.
کوپن چیست ؟
شما می توانید تعدادی امتیاز از طرف ناشر دریافت کنید که به عنوان کوپن از آنها استفاده می کنید. در زمان ثبت نام و یا در صفحه کاربری در قسمت منوی دروس من - کوپن ها / بلیط ها، می توانید کد کوپن خود را وارد کرده و از آن استفاده کنید این کوپن ها تاریخ اعتبار دارند، پس لطفا آنها را بررسی و به موقع از آنها استفاده کنید .
می توانم یک استاد ثابت داشته باشم ؟
بله، شما می توانید جدای از برنامه اتان یک استاد ثابت داشته باشید. لطفا استادی را که تمایل دارید را انتخاب کنید، مبلغ ثابت آن را بررسی کنید و ادامه دهید. یکبار می توانید استادتان را ثابت در برنامه اتان بگذارید، سیستم رزرواسیون به صورت کاملا خودکار به روز می شود
مبلغ ثابت چیست ؟
مبلغ ثابت مبلغی است که وقتی استاد ثابت را انتخاب کرید پرداخت می کنید. شما یکبار استاد ثابت خود را انتخاب می کنید، سیستم رزرواسیون بصورت کاملا خودکار به روز می شود .

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13