‫سوالات متداول‬

اسکایپ چیست؟
اسکایپ یک برنامه خدمات تلفنی است که توسط بخش اسکایپ شرکت مایکروسافت با استفاده از تکنولوژی P2P تولید شده است. کاربران نرم افزار اسکایپ می توانند رایگان با استفاده از امکانات ویدیویی یا بدون آن با یکدیگر صحبت کنند.
لطفا نحوه نصب برنامه اسکایپ را به من آموزش دهید .
لطفا "دانلود اسکایپ" در وب سایت اسکایپ را انتخاب نمایید. لطفا وب سایت اسکابپ را برای یادگیری روش های نصب برنامه پس از نصب آن بررسی کنید .
کجا می توانم مایکروفون و یا وب کم خریداری کنم؟
می توانید از فروشگاههای الکترونیکی با از طریق سایت آمازون یا سایر وب سایتهای معتبر آنها را خریداری کنید . وقتی به فروشگاه می روید ، می توانید از فروشنده بپرسید ، مقلا بگویید " می خواهم از طریق اسکایپ تماس ویدیویی برقرار کنم ".
چگونه می توانم بفهمم که آیا اسکایپ کار می کند یا خیر؟
لطفا اسکایپ را باز کنید و وارد حساب کاربری اتان شوید . می توانید انو.اع عملکردهای اسکایپ و در تنظیمات منو مشاهده نماسسد. برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه اول اسکایپ را بررسی نمایید .
اسم آیدی اسکایپم را نمی دانم.
وقتی اسکایپ را باز می کنید ، اسم یا آیدی اایکایپ شما در قسمت بالایی پمجره نشان داده می شود . اگر اسم شما نمایش داده شده است ، لطفا بر روی آن کلیلک کنید نام اسکایپ آیدی خود را ببینید.

‫اطلاعات‬

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2018-06-21

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه 23 ژوئن 2018 تعطیل می باشد

 • اختلالات سرور

  2018-05-11

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که متاسفانه بعلت اختلالات سرور و برای تعمیر آن، کلاسهای کالج از ساعت 21:30 امشب، 11 می 2018 تا ساعت 1 بامداد فردا کنسل گردید. لطفا در ساعتهای دیگر کلاس را مجددا رزرو نمایید

  بابت اشکال پیش آمده عذرخواهی مینماییم

 • تعطیلات هالوویک و ایستر

  2018-03-27

  به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند که کالج بعلت تعطیلات هالوویک و ایستر در فیلیپین، در روزهای 29 و 30 مارس تعطیل میباشد

 • فستیوال سینولوگ

  2018-01-20

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت فستیوال سینولوگ در فیلیپین کالج در روز یکشنبه 21/01/2018 تعطیل میباشد.

 • تعطیلات سال نو

  2017-12-30

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت سال نو میلادی، کالج در روزهای یکشنبه 31 دسامبر ۲۰۱۷ و دوشنبه 01 ژانویه 2018 تعطیل می باشد.