‫سوالات متداول‬

اسکایپ چیست؟
اسکایپ یک برنامه خدمات تلفنی است که توسط بخش اسکایپ شرکت مایکروسافت با استفاده از تکنولوژی P2P تولید شده است. کاربران نرم افزار اسکایپ می توانند رایگان با استفاده از امکانات ویدیویی یا بدون آن با یکدیگر صحبت کنند.
لطفا نحوه نصب برنامه اسکایپ را به من آموزش دهید .
لطفا "دانلود اسکایپ" در وب سایت اسکایپ را انتخاب نمایید. لطفا وب سایت اسکابپ را برای یادگیری روش های نصب برنامه پس از نصب آن بررسی کنید .
کجا می توانم مایکروفون و یا وب کم خریداری کنم؟
می توانید از فروشگاههای الکترونیکی با از طریق سایت آمازون یا سایر وب سایتهای معتبر آنها را خریداری کنید . وقتی به فروشگاه می روید ، می توانید از فروشنده بپرسید ، مقلا بگویید " می خواهم از طریق اسکایپ تماس ویدیویی برقرار کنم ".
چگونه می توانم بفهمم که آیا اسکایپ کار می کند یا خیر؟
لطفا اسکایپ را باز کنید و وارد حساب کاربری اتان شوید . می توانید انو.اع عملکردهای اسکایپ و در تنظیمات منو مشاهده نماسسد. برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه اول اسکایپ را بررسی نمایید .
اسم آیدی اسکایپم را نمی دانم.
وقتی اسکایپ را باز می کنید ، اسم یا آیدی اایکایپ شما در قسمت بالایی پمجره نشان داده می شود . اگر اسم شما نمایش داده شده است ، لطفا بر روی آن کلیلک کنید نام اسکایپ آیدی خود را ببینید.

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13