‫سوالات متداول‬

اسکایپ چیست؟
اسکایپ یک برنامه خدمات تلفنی است که توسط بخش اسکایپ شرکت مایکروسافت با استفاده از تکنولوژی P2P تولید شده است. کاربران نرم افزار اسکایپ می توانند رایگان با استفاده از امکانات ویدیویی یا بدون آن با یکدیگر صحبت کنند.
لطفا نحوه نصب برنامه اسکایپ را به من آموزش دهید .
لطفا "دانلود اسکایپ" در وب سایت اسکایپ را انتخاب نمایید. لطفا وب سایت اسکابپ را برای یادگیری روش های نصب برنامه پس از نصب آن بررسی کنید .
کجا می توانم مایکروفون و یا وب کم خریداری کنم؟
می توانید از فروشگاههای الکترونیکی با از طریق سایت آمازون یا سایر وب سایتهای معتبر آنها را خریداری کنید . وقتی به فروشگاه می روید ، می توانید از فروشنده بپرسید ، مقلا بگویید " می خواهم از طریق اسکایپ تماس ویدیویی برقرار کنم ".
چگونه می توانم بفهمم که آیا اسکایپ کار می کند یا خیر؟
لطفا اسکایپ را باز کنید و وارد حساب کاربری اتان شوید . می توانید انو.اع عملکردهای اسکایپ و در تنظیمات منو مشاهده نماسسد. برای اطلاعات بیشتر لطفا صفحه اول اسکایپ را بررسی نمایید .
اسم آیدی اسکایپم را نمی دانم.
وقتی اسکایپ را باز می کنید ، اسم یا آیدی اایکایپ شما در قسمت بالایی پمجره نشان داده می شود . اگر اسم شما نمایش داده شده است ، لطفا بر روی آن کلیلک کنید نام اسکایپ آیدی خود را ببینید.

‫اطلاعات‬

 • کریسمس پارتی

  2017-11-21

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن کریسمس، کالج در روز شنبه 25 نوامبر 2017 تعطیل می باشد.

 • جشن هالووین

  2017-11-01

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن هالووین، کالج در روز چهارشنبه 1 نوامبر 2017 نیمه تعطیل می باشد و همچنین ساپورت فارسی زبان در این روز فعال نمی باشند

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2017-08-24

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز یک شنبه 27 آگوست 2017 تعطیل می باشد.

 • تغییر پکیج ها

  2017-05-30

  به اطلاع تمام دانشجویان عزیز میرساند که پکیج های کالج از تاریخ 1 ژوئن 2017 به صورت ترمیک تغییر می یابند. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس حاصل فرمایید

 • جشن هالوویک و ایستر

  2017-04-12

  به اطلاع کلیه دانشجویان عزیز میرساند که کالج بعلت جشن هالوویک و ایستر در فیلیپین در روزهای ۱۳ و ۱۴ آپریل تعطیل میباشد