‫سوالات متداول‬

امنیت عمومی در شهر سبو چطور است ؟
شهر سبو یکی از مناطق تفریحی در جهان است که گردشگران زیادی درد و عموما از نظر امنیت همومی خوب و امن است. آی تی پارک جایست که خوابگاههای ما در آن هستند سیسنم نگهبانی 24 ساعته دارد و از این رو نسبت به سایر مناطق شهر سبو امن تر ست. با این وجود ، مقل دبگر کشورها ، باید مراقب جبب بر ها و دزدها باشید . له هر حال دچار مشکل نمب شوید اگر بعضی قوانین اولیه را رعایت کنید مثل : همیشه کیف دستی خود و تلفن همراهتان را چم متید ، به مناطق پایین شهر با خیابان های شلوغ نروید ، در شب تنها قدم نزنید ، هرگز دنبال یک غریبه که مقیم همان شهر هست نروید و ...
آیا یک بچه می تواند آنجا اقامت داشته باشد و تحصیل کند ؟
ما دانش آموزان دبیرستانی و پیش دانشگاهی را می پذیریم فقط زمانی که والدین و یا قیم آنها همراهشان باشند، و در غیر اینصورت نمی توانیم آنها را بدیریم. در حال حاضر ما کودکان در مقطع ابتدایی و کوچکتر از آن را نمی توانیم بپذیریم چه همراه خانواده اشان بیایند چه به تنهایی بخواهند اینجا اقامت داشته باشند . * در نظر داشته باشید که تنها کودکانی که در سبو بزرگ شده اند همراه والدینشان پدیرفته می شوند . امیدوارم که این مسئله را درک کرده باشید .

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13