‫سوالات متداول‬

آیا برای ثبت نام باید مبلغی پرداخت کنم ؟
خیر ، ثبت نام کاملا رایگان است ، و شما می توانید از دو جلسه رایگان استفاده کنید . لطفا از کلاسهای رایگان ما استفاده کنید . برای ثبت نام لطفااینجا کلیلک کنید . برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جلسات رایگان به اینجا مراجعه نمایید .
از چه زمانی باید هزینه پرداخت کنم؟
شما زمانی که برنامه ماهیانه را انتخاب کردید یا نیاز داشتید که امتیاز خرید کنید بایستی هزینه پرداخت کتید. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمتها به اینجا مراجعه کنید.
برنامه ماهیانه چیست؟
برنامه ماهیانه برنامه ایست که شما 400 امتیاز برای آن خرید می کنید که مبلغ 3.980 ین می شود . و در صورتی که از این برنامه خوشتان آمد می توانید اقدام به خرید امتیاز کنید که هزینه آن کمتر می شود.
می توانم فقط امتیازات اضافه خرید کنم ؟
خیر ، شما باید عضو برنامه ماهیانه باشید تا بتوانید امتیازات اضافه خریداری کنید. ( لطفا به یاد داشته باشید که اگر برنامه ماهیانه را کنسل کنید ، امتیازات اضافه شما بر اساس نرخ امتیازات برنامه کاهش پیدا خواهد کرد.)
لطفا چگونگی ثبت پرداخت را به من آموزش دهید.
پس از ورود به پیج شخصی اتان لطفا دروس خود را با توجه به امتیازی که خریداری کردید انتخاب کنید ، می توانید "برنامه ماهیانه" را انتخاب کنید با فقط امتیاز اضافه خریداری کنید.
پس از ثبت نام ، مبلف امتیازات باقیمانده را به من پی می دهید ؟
خیر ، ما وجهی را باز نمیگردانیم. لطفا قوانین استفاده کندگان را مطالعه نمایید.
آیا تعلیق موقت در دسترس است ؟
چیری به عنوان تعلیق موفت در شرکت QQEnglish وجود ندارد. حتی اگر شما از برنامه ماهیانه دیگر استفاده نکنید اما همچنان می توانید از امتیازات باقیمانده اتان استفاده کنید .
آیا می توانم اطلاعاتی را که ثبت کردم تغییر دهم؟
بله، پس از ورود به حساب کاربری اتان می توانید در صفحه تنظبمات تغییرات را انجام دهید.
با اطلاعات من چکار می کنید ؟
بر اساس موضوع بند (3) ، نگهداری از اطلاعات شخصی کاربران ، ما به دقت آن را انجام می دهیم. قوانین و خط مشی کاربران را در اینجا مطالعه نمایید.
آیا به آسانی می توانم برنامه ماهیانه را متوقف کنم؟
لطفا از طریق فرم پرسش و پاسخ به ما اطلاع دهید . اگر در مدت زمان 3 روز کاری قبل از روز پرداخت ماهیانه به ما اطلاع دهید ، شما نیاز به پرداخت دوباره نخواهید داشت .
در صورتی که از برنامه ماهیانه انصراف دهم چه اتفاقی برای امتیازات باقی مانده ام می افتد؟
شما همچنان می توانید از امتیازات معمولی و اضافه اتان استفاده کنید . لطفا در نظر داشته باشید، به هر حال ، نمی توانید از امتیاز معمولی اتان در ماه بعدی استفاده کنید .
می توانم روش پرداخت را تغییر دهم؟
بله ؛ این امر امکان پذیر است . (برنامه امتیازی به برنامه ماهیانه) لطفا برای برنامه ماهیانه ثبت نام کنید . شما می توانید امتیاز هر دو برنامه را داشته باشید. (برنامه ماهیانه به برنامه امتیازی) لطفا از طریق تماس تلفن و یا فرم پرسش و پاسخ پیش از موعد پرداخت هر ماه به مااطلاع دهید . لطفا در نظر داشته باشید ، در هر حال ، نمی توانید از امتیازات معمولی خود در ماه بعدی استفاده کنید .

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13