‫سوالات متداول‬

نمیتوانم وارد پیج شخصی ام شوم.
ممکن است ایمیل آدرس یا رمز عبورتان را اشتباه وارد کرده باشید ، لطفا دوباره بررسی کنید. اگر هنوز نمی توانید وارد شوید ، لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس بگیرید .
نمی توانم از طریق اسکایپ سحبت کنم ، یا میان مکالمه ی ما ارتباط قطع شد.
لطفا موارد زیر را بررسی کنید : دستگاه شما به اینترنت متصل باشد. میکروفون و هدست به دستگاه متصل باشند. دستگاه میکروفون و هدست را تشخیص داده باشد . صدای سیستم کم و یا در حالت سکوت نباشد. وارد حساب کاربری اسکایپ شده باشید. اگر اولین بار است که با استاد کلاس دارید بررسی کنید که آیدی اسکایپ استاد را در لیست خود ادد کرده باشید. اگر در حین مکالمه ارتباط شما قطع شد، لطفا موارد زیر را بررسی کنید: 1.اگر نمی توانید صحبت کنید لطفا دستگا خود را دوباره راه اندازی نمایید. *پس از اینکه سیستم را دوباره راه اندازی کردید لطفا از طریق دکمه بالای حساب کاربریتان با استاد تماس بگیرید. 2. اگر استاد نتواد ارتباط برقرار کند آنوقت استاد باید اتصالات سیستم خود را بررسی کند، لطفا صبر کنید تا استاد از طریق چت باکس اسکایپ با شما ارتباط برقرار کند. اگر باز هم مشکلی داشتید لطفا با پرسنل فارسی زبان تماس بگیرید.
زمان برگزاری کلاس است و هنوز تماسی از سوی استاد دریافت نکردم.
لطفا بررسی کنید که شما و استاد هر دو آنلاین باشید. امکان دارد که برقراری ارتباط از طریق اسکایپ در آن لحظه به دلایلی امکان پذیر نباشد. اگر در همان ابتدا از سوی استاد تماسی دریافت نکردید لطفا روی دکمه تماس کلیلک کنید و با او ارتباط برقرار کنید. * با استاد تماس بگیرید " دکمه تماس در همان ابتدای صفحه و زمانی که وارد حساب کاربری خود می شود دیده می شود" اگر در صفحه نمایش داده نشد، لطفا صفحه را رفرش کنید.
می تونم از پشتیبان فارسی زبان کمک بخواهم؟
بله، همکاران فارسی زبان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود. اگر سوالی داشتید یا مشکلی برایتان پیش آمد لطفا با ایشان تماس بگیرید.
آیا ممکن است برای استاد مشکلی پیش آمده و نتوانم از کلاس استفاده کنم؟
اساتید به ندرت غیبت می کنند آن هم درصورتی که مریض شده باشند. در این صورت ، ما استاد جایگین را برای شما در نظر میگیریم. اگر استاد جایگزین نمیخواهید، لطفا در بخش تنظیمات حساب امتیازات گزینه "استاد جایگزین" را غیرفعال نمایید. *درصورتی که با استاد جایگزین کلاس را ادامه دهید امتیازی به حساب شما برگشت داده نمی شود. * ممکن است شرایطی پیش آید که نتوانیم استاد جایگزین را در نظر بگیریم حتی اگر شما به این مورد تمایل داشته باشید. وقتی نتوانیم استاد جایگزین را در نظر بگیریم و یا آنکه شما به استفاده از استاد جایگزین تمایلی نداشته باشید، امتیازات کسر شده را به حسابتان باز می گردانیم.
استاد جایگزین چیست ؟
اساد جایگزین، سیستمی است که در صورت غیبت یکی از اساتید بر اثر مریضی و در صورت در دسترس بودن، استادی دیگر برای زبان آموز در نظر گرفته میشود. به هر حال، چون نمی توانیم پاسخگوی همه ی کلاس ها باشیم، در صورت داشتن استاد در دسترس، استاد جایگزین را در نظر میگیریم. امتیاز کلاس هم بصورت عادی محاسبه می گردد.
به نظر می آید استاد درحین تدریس تایپ می کند.
در کالج QQEnglish، یک چارت برای مدیریت و بررسی پیشرفت زبان آموزان داریم. اساتید در حین تدریس تایپ می کنند تا این فرم را پر کنند. نگران نباشید چون این مسأله باعث خلل در تدریس نخواهد شد.
در صورتی که ارتباط برقرار نشد و یا کیفیت آن مورد رضایت نبود چه اتفاقی می افتد؟
لطفا ما را از طریق ارسال پیام در صفحه شخصی اتان در جریان قرار دهید. با استفاده از اطلاعاتی که برایمان ارسال می نمایید تحقیق می کنیم و در صورتی که مشکل از طرف ما باشد حتما امتیاز استفاده شده برای آن کلاس را به شما باز می گردانیم. ما از استاندارد زیر برای قضاوت در مورد اینگونه موارد استفاده می کنیم : 1. اگر همان اتفاق همزمان برای کلاس دیگری نیز افتاده باشد. 2. اگر مشابه همان اتفاق در کلاس دیگر آن استاد افتاده باشد. 3. اگر شرایط شما با شرایط ما برابر و مطابق باشد.

‫اطلاعات‬

 • تیم سازی فوق برنامه

  2019-06-22

  با عرض پوزش به استحضار زبان آموزان عزیز می رساند که بعلت برنامه تیم سازی، کالج در روزهای 23 و 24 ماه جون کلاسها در زمان شب با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • جشن سالگرد تاسیس کالج

  2019-05-14

  به استحضار دانشجویان عزیز می رساند که بعلت جشن سالگرد تاسیس، کالج در روز شنبه یکم ژوئن 2019 تعطیل می باشد و کلاسها تا ساعت 24 رزو سی و یکم می به وقت فیلیپین دایر میباشد.

 • انتخابات فیلیپین

  2019-04-24

  به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که بعلت انتخابات سراسری در فیلیپین، کالج در روز یکشنبه و دوشنبه 12و 13 ماه می، کلاسها با تعداد محدودی از اساتید دایر میباشد.

 • تعطیلات رسمی

  2019-04-16

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین کالج در روز پنجشنبه و جمعه 18/4/2019و19/4/2019 تعطیل میباشد.

 • برنامه رزرو کلاس فیکس

  2019-03-28 به استحضار زبان آموزان عزیز میرساند که برنامه کلاسهای فیکس در دسترس زبان آموزان عزیز خواهد بود. اطلاعات بیشتر را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/13