Article

اطلاعیه مهم آخرین اخبار تغییرات و لغو کلاس به دلیل اعلام وضعیت اضطراری دولت فیلیپین

Raiko Fujioka ، مدیرعامل  و موسس کالج آموزش زبان QQEnglish

 

بسیار سپاسگزارم از شما زبان آموزان که در این دوره زمانی سخت مبارزه جهانی با Coronavirus با ما همراه هستید.

امروز ، بگذارید عذرخواهی صمیمانه خود را اعلام کنم و پیامی را برای همه زبان آموزان عزیز ارائه دهم.

 

از آنجا که رئیس جمهور کشور فیلیپین ( رودریگو دوترته ) در بیست و سوم اسفند اعلامیه فوری اعلام کرد و شرایط نیز به سرعت تغییر کرده است.

در فیلیپین نیز قوانین و مقررات منع عبور مرور شبانه اجرا شده است. بسیاری از وسایل حمل و نقل متوقف شده و همین امر سبب مشکلات فراوانی از جمله عدم حضور به موقع اساتید در کالج شده است.

در حال حاضر خوابگاه هایی که زبان آموزان ما قبلاً از آنها استفاده می کردند، اکنون برای اساتید فراهم شده اند تا در این شرایط خاص، بتوانند در کالج به تدریس خود ادامه دهند.

این واقعیتی را درنظر داشته باشید که برخی از اساتید در حومه شهر اقامت دارند و قادر به رفت و آمد در شرایط کنونی نمی باشند.

 

عذرخواهی  صمیمانه ما را بپذیرید. اکنون در حال تنظیم برنامه های جدید برای اساتید هستیم تا بتوانیم بدون مشکل کلاسهای آموزشی را  برگزار کنیم.

 

پس از اعلام رئیس جمهور ، هر روز مقررات جدید زیادی وجود دارد ، اما ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا کلاسها را به خوبی ارائه دهیم. در چند روز آینده امکان دارد، برخی کلاسهای شما کنسل شود، ما از درک و پشتیبانی شما قدردانی می کنیم.

 

در آخر ، اگر خانواده ، دوستان و آشنایان شما علاقه مند به یادگیری زبان انگلیسی هستند ، لطفاً خدمات ما را به اشتراک بگذارید. QQEnglish سعی خواهد کرد تا کلاسهای خود را از شهر Cebu ادامه دهد.

 

QQEnglish

مدیرعامل Raiko Fujioka

‫اطلاعات‬

 • تغییر رزرو کلاسهای ثابت اساتید

  2020-09-14

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند کالج در صدد می باشد به منظور راحتی زبان آموزان گرامی برنامه رزرو کلاسهای ثابت اساتید را تغیر داده تا زبان آموزان زمان بیشتری برای انتخاب و رزرو برنامه خود داشته باشند.با این روش زبان آموزان میتوانند کلاسهای ثابت خود را برای 14 روز آینده به بعد رزرو نمایند.

  برای مثال در روز 11 سپتامبر میتوانید برای 25 سپتامبر برنامه ثابت خود را تنظیم نمایید.

  از درک شما متشکرم

  با احترام،

 • اطلاعیه مهم

  2020-09-14

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت برنامه گردهمایی اساتید در تاریخ یازدهم ساعت 5:30 صبح الی 5:30 صبح دوازدهم اکتبر (به وقت فیلیپین) کالج تعطیل خواهد بود

 • بروزرسانی

  2020-07-17

  با توجه به روزرسانی های جدید نرم افزار QQEnglish به منظور استفاده از قابلیتهای جدید و جلوگیری از اختلال در برنامه از زبان آموزان گرامی درخواست می نماییم از نسخه آخر و به روز شده برنامه برای تلفنهای هوشمند و تبلت استفاده نمایید.

  IOS

  Android

 • تعطیلات رسمی

  2020-03-26

  به استحضار دانشجویان عزیز میرساند که بعلت تعطیلات رسمی در فیلیپین، کالج در روز پنجشنبه و جمعه 9/4/2020 و10/4/2020 با تعداد محدودی از ساتید دایر می باشد.

 • اطلاعیه مهم

  2020-03-17

  پیام بنیانگزار کالج و آخرین اخبار تغییرات و لغو کلاس به دلیل اعلام وضعیت اضطراری دولت فیلیپین را در لینک زیر بخوانید.

  https://ir.qqeng.com/q/article/102